czwartek

Aktualności

Niedziela na remis

• autor: adminorzel1, 2014-04-14 09:58

Remisami zakończyły się niedzielne, wyjazdowe spotkania drużyn Orła Kawęczyn. Juniorzy w 13. kolejce Kl. Okręgowej Juniora Młodszego zremisowali z Kasztelanią Brudzew 1:1.

Skład:P.Szczeciński-P.Żwański-K.Jenerowicz-K.Chojnacki-D.Konciak-S.Kalinowski-M.Jenerowicz-R.Raszewski-D.Dulas-Kamil Perliński-Krystian Perliński

Zmiany: P.Janiak=>D.Dulas

Sz.Maciaszczyk=>S.Kalinowski

A.Maciejewski=>D.Konciak

Rezerwowi: K.Janiak,P.Janiak,Sz.Maciaszczyk,J.Dulas,A.Maciejewski

Początek spotkania w Brudzewie nie zapowiadał się różowo dla młodych zawodników Orła. Zwodnicy A.Konciaka "obudzili się" dopiero po 5. minucie gry, kiedy po błędzie obrony napastnik Kasztelani znalazł się w sytuacji sam na sam z D.Szczecińskim i zdobył prowadzenie dla gospodarzy. Po straconej bramce gra robiła się bardziej wyrównana. Swoje sytuacje stwarzały obydwa zespoły, które skutecznie zatrzymywali obrońcy lub bramkarze. Juniorzy zremisowali jeszcze przed przerwą, wykorzystując stały fragment gry. Po dośrodkowaniu Krystiana Perlińskiego z rzutu rożnego zawodnik gospodarzy umieścił piłkę w własnej bramce. Na początku drugiej połowy znowu brakowało koncentracji młodym zawodnikom piłkarzom Orła Kawęczyn, czego na szczęście nie wykorzystali gospodarze. Na szczęście po upływie paru minut coraz częściej przy piłce byli goście, którzy przerywali sytuacje gospodarzy w środkowej strefie gry i częściej gościli na połowie drużyny z Brudzewa. Najlepsze sytuacje na podwyższenie wyniku miał R.Raszewski, dwa razy z dystansu. Ten sam zawodnik w następnym akcjach, przy linii końcowej minął trzech przeciwników i dograł piłkę wzdłuż bramki, lecz żaden zawodnik Orła nie umieścił piłki w bramce. Pod koniec meczu swoją 100% akcję i jedyną w tej części gry mieli gospodarze. Kiedy po błędzie P.Żwańskiego znowu napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem. Na szczęście obrońcy udało się naprawić swój błąd, powstrzymując zawodnika wślizgiem.

Następny mecz juniorzy Oła Kawęczyn rozegrają w Wielki Czwartek (17.04.2014) o godz. 13.00 na boisku w Tokarach. Podejmować będą wyżej notowany Górnik Kłodawa

W ramach 13. kolejki konińskiej A-klasy gr. 2 seniorzy Orła Kawęczyn wybrali się do Wierzbinka, gdzie podejmowali tamtejszy Górnik. Po niezwykle emocjonującym meczu, w którym wiele sytuacji stworzyły obywa zespoły padł wynik 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: P.Przybylak i M.Chachuła

Skład: D.Tomczyk-P.Przybylak-J.Galas-Ł.Górski-D.Gidelski-J.Walasz-B.Jacek-J.Dudek-P.Kaczmarek-G.Majda-M.Chachuła

Zmiany: M.Lejman=>M.Chachuła