piątek

Aktualności

Osiek pokonany!!!

• autor: adminorzel1, 2014-05-31 19:23

Orzeł Kawęczyn pokonał na własnym boisku Gks Osiek Wielki 2-0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli P.Kurzawa głową i W.Jasiak z rzutu karnego.

Skład: D.Tomczyk-D.Gidelski-J.Walasz-Ł.Antczak-W.Jasiak-K.Przybylak-P.Kurzawa-P.Kaczmarek-J.Dudek-J.Galas-K.Grzelak

Rezerwowi:Z.Walaszczyk,P.Pasik,M.Chachuła
Zmiany: Z.Walaszczyk=>K.Grzelak
            P.Pasik=>D.Gidelski
            M.Chachuła=>P.Kaczmarek

W sobotnie popołudnie Orzeł rozegrał dość istotnie spotkanie, gdyż rywalem był Gks Osiek Wielki mający w tabeli taką samą ilość punktów co nasz zespół. Początek spotkania był wyrównany, obie drużyny miały swoje okazje, jednak żadna z nich nie przyniosła bramki. Ciekawiej zrobiło się w około 30 minucie J.Galas doskonale uderzył z rzutu wolnego, jednak znakomicie interweniował bramkarz z Osieka. W końcówce pierwszej połowy rywale mogli wyjść na prowadzenie, jednak za pierwszym razem uratował nasz zespół świetną interwencją D.Tomczyk, zaś za drugim to poprzeczka stanęła na drodze gości do zdobyci gola. Po pierwszej wyrównanej połowie z lekką przewagą zespołu gości, utrzymał się wynik bezbramkowy. Po przerwie układ sił na boisku uległ zmianie. Orzeł zdecydowanie ruszył na przeciwnika, jednak długo czekaliśmy na jakąś groźną okazję ze strony naszego zespołu. W 60 minucie kibice zgromadzeni na boisku w Tokarach wreszcie mogli cieszyć się z bramki. Dośrodkowanie z rzutu rożnego J.Dudka świetnym strzałem głową wykorzystał P.Kurzawa i mieliśmy 1-0. Po zdobytej bramce goście nieco się otworzyli chcąc wyrównać stan meczu co stwarzało okazje do kontr. W 90 minucie znów zrobiło się ciekawie, gdyż ręką w polu karnym zagrał zawodnik z Osieka i arbiter podyktował rzut karny. Do piłki podszedł W.Jasiak i pewnym strzałem ustalił wynik spotkania.

W sobotnie przedpołudnie miłą niespodziankę sprawili zawodnicy naszej najmłodszej sekcji. Podopieczni Marcina Mazurka w ostatnim turnieju grupy 7 rozgrywek sekcji Orlik-Żak rozegranym w Kawęczynie zwyciężyli wyprzedzając Grom Malanów,Mks Tur 1921 Turek I,Kasztelanię Brudzew,Tulisię Tuliszków,oraz Mks Tur 1921 Turek II