pon.

Aktualności

Olszówka pokonana!!!

• autor: adminorzel1, 2014-09-14 21:21

Piłkarze Orła Kawęczyn odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem nasi zawodnicy pokonali na wyjeździe zespół Gks-u Olszówka 4-2. Bramki dla Orła zdobyli P.Kurzawa,J. Dudek,oraz G.Majda x2.

Skład:D.Tomczyk-R.Raszewski-T.Czarniecki-P.Przybylak-W.Jasiak-J.Galas-P.Kurzawa-K.Perliński-G.Majda-J.Dudek-K.Grzelak

Rezerwowi; Ł.Antczak,M.Lejman,P.Kaczmarek,J.Walasz,K.Perliśki,P.Wągiel,D.Gidelski

Zmiany: P.Wągiel=>P.Kurzawa
               P.Kaczmarek=>K.Grzelak

Ł.Antczak=>P.Przybylak
               K.Perliński=>K.Perliński

Po zwycięstwie nad Basztą Przedecz, piłkarze Orła Kawęczyn wybrali się do beniaminka z Olszówki. Mecz zgodnie z przewidywaniami rozpoczął się od przewagi naszego zespołu. Długo nie trzeba było czekać na bramki bo już w około 10 minucie mieliśmy 1-0. Akcję ze środka boiska na wolne pole doskonale rozegrał G.Majda do piłki doszedł K.Grzelak dograł do P.Kurzawy, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. Minutę później było już 2-0. Doskonale na skrzydle urwał się obrońcom debiutujący w podstawowym składzie K.Perliński, dośrodkował w pole karne, a tam piłkę głową do bramki skierował G.Majda. Po gładkim początku nasz zespół stracił niestety koncentrację. Gospodarze zdołali strzelić kontaktową bramkę wykorzystując rzut karny podyktowany po nieco wątpliwym faulu R.Raszewskiego. Kilka minut później było już 2-2. Bramka padła po rzucie rożnym kiedy to piłka przeszła cała obronę, a zamykające akcję zawodnik Olszówki strzałem z powietrza w długi róg pokonał D.Tomczyka. Piłkarze Orła nie podłamali się, jednak straconymi bramkami. W 38 minucie mieliśmy 3-2. Piłkę w polu karnym otrzymał G.Majda i świetnym strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gospodarzy. Tuż przed przerwą doskonale z rzutu wolnego uderzył J.Dudek i mieliśmy 4-2. Po przerwie nasz zespół mimo niezliczonej liczbie doskonałych okazji nie potrafił zdobyć kolejnych bramek i mecz zakończył się takim samym rezultatem jak pierwsza połowa. A już za tydzień niezwykle ciekawe spotkanie patrząc na układ tabeli. Rywalem naszej drużyny będzie Grom Malanów.