środa

Aktualności

3 punkty z Babiakiem!

• autor: adminorzel1, 2016-04-10 09:24

Orzeł Kawęczyn w meczu 13 kolejki rozgrywek konińskiej A-klasy pokonał na własnym boisku Nałęcz Babiak 3-1.Bramki dla Orła zdobyli: P.Kaczmarek,G.Majda,T.Kasierski

Skład:D.Tomczyk-Ł,Antczak-M.Chojnacki-K.Świderski-J.Walasz-K.Grzelak-J.Galas-P.Kaczmarek-T.Janaszczyk-K.Perliński-G.Majda

Zmiany: T.Kasierski=>P.Kaczmarek
             N.Pantachowicz=>J.Walasz
             D.Szczeciński=>D.Tomczyk

Rezerwowi: Ł.Łukaszewski,M.Purczyński

Orzeł po porażce w pierwszej wiosennej kolejce w Tuliszkowie, aby nie stracić kontaktu z czołówką musiał pokonał Nałęcz Babiak. Nasz zespół przystąpił do tego meczu z kilkoma zmianami, zabrakło pauzującego za kartki P.Przybylaka, a także W.Jasiaka, oraz D.Gidelskiego. W ich miejsce do składu wskoczyli M.Chojnacki,K.Grzelak,oraz K.Świderski. Mecz rozpoczął się od przewagi naszego zespołu jednak to goście jako pierwsi zdobyli bramkę. Strata piłki naszego obrońcy dogranie piłki na 5 metr przed naszą bramką i strzałem z bliskiej odległości naszemu bramkarzowi nie daje szans zawodnik Nałęczy. Dziesięć minut później nasz zespół wyrównał po wzorowej kontrze. Goście wykonywali rzut rożny, piłkę wybitą przez obrońców przejął G.Majda,świetnie zagrał prostopadle do K.Grzelaka, który wbiegł w pole karne dograł do P.Kaczmarka, a ten strzałem z pierwszej piłki wyrównał stan meczu.W samej końcówce pierwszej połowy świetną indywidualną akcję skrzydłem przeprowadził K.Świderski, który kapitalnie dośrodkował na głowę G,Majdy i mieliśmy 2-1. Po przerwie pierwsze 10 minut Orzeł przycisnął rywali do głębokiej defensywy. Nasz zespół miał dwie,trzy doskonałe okazje jednak zabrakło skuteczności. W 60 minucie powinno być 3-1, jednak rzutu karnego nie wykorzystał P.Kaczmarek. W 86 minucie rywali pogrążył T.Kasierski, który pojawił na boisku w drugiej połowie. Nasz zawodnik przeprowadził indywidualną akcję i strzałem z dystansu pokonał bramkarza z Babiaka. W końcówce meczu szansę od trenera M.Purczyńskiego otrzymał nasz rezerwowy bramkarz D.Szczeciński, który w ostatniej minucie popisał się kapitalną interwencją w sytuacji sam na sam.