czwartek

Aktualności

Plama z Olszówki zmazana!

• autor: adminorzel1, 2016-05-15 10:48

Piłkarze Orła Kawęczyn w sobotnie popołudnie pokonali lokalnego rywala z Przykony 4-1. Bramki dla Orła zdobyli: T.Kasierski x2, G.Majda, J.Galas.

Skład:D.Szczeciński-P.Witkowski-J.Galas-J.Walasz-P.Przybylak-D.Gidelski-G.Majda-K.Perliński-T.Kasierski-P.Kaczmarek-K.Grzelak

Zmiany:M.Lejman=>K.Perliński
            N.Pantachowicz=>K.Grzelak
            K.Świderski=>P.Przybylak
            Z.Walaszczyk=>P.Kaczmarek

Po niespodziewanym remisie w Olszówce przed tygodniem piłkarze Orła Kawęczyn za wszelką cenę chcieli się zrehabilitować. Od pierwszych minut widać było że nasi zawodnicy są bardzo zmotywowani i chętni do szybkiej kombinacyjnej gry, Spotkanie toczyło się w niezłym tempie, gra była płynna, akcje rzadko były przerywane faulami, a okazji pod bramkowych było sporo. To był bardzo ważny mecz przede wszystkim dla zawodników Orła którzy jeszcze niedawno reprezentowali barwy Teleszyny. Zarówno P.Witkowski jak i T,Kasierski zagrali znakomite zawody. Szczególnie T.Kasierski, który zdobył w tym spotkaniu dwie bramki i był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Od początku spotkania Orzeł przeważał stwarzał okazje i już w 2 minucie T.Kasierski otworzył wynik spotkania strzelając bramkę głową. Po strzelonej bramce Orzeł nadal atakował i miał kolejne sytuacje jednak brakowało skuteczności.W końcówce pierwszej połowy goście wyrównali. Mimo, że D.Szczeciński sparował strzał z rzutu wolnego na poprzeczkę jednak przy dobitce nie miał już szans. Do przerwy mimo przewagi Orła wynik utrzymał się remisowy. Pierwsze piętnaście minut drugiej połowy to koncertowa gra Orła. Dwie minuty po przerwie znów T.Kasierski wyprowadził Orła na prowadzenie. Kilka minut później mógł skompletować hat-tricka, jednak jego strzał po dośrodkowaniu poszybował wysoko nad bramką. W 55 minucie mieliśmy 3-1. Szybkie wznowienie z autu T.Kasierskiego wyprowadziło G.Majdę w sytuacji sam na sam, a ten ładnym strzałem nad bramkarzem podwyższył prowadzenie. Kilka minut później pięknym strzałem z dystansu popisał się J.Galas i nasz zespół prowadził 4-1. W końcówce meczu Orzeł oddał nieco pola rywalowi, jednak goście nie zdobyli już żadnej bramki dzięki dobrze dysponowanemu tego dnia D.Szczecińskiemu, który wybronił kilka doskonałych okazji.