XX-lecie Orła Kawęczyn!!!

• autor: adminorzel1, 2016-07-11 22:28

10 lipca 2016 był ważnym dniem w historii klubu Gks Orzeł Kawęczyn. To właśnie w tym dniu odbyły się obchody XX-lecia naszego klubu. Dzień z Orłem rozpoczął się Turniejem Gminnym w którym wstąpiły drużyny z Marcjanowa, Kawęczyna, Kowali Pańskich, oraz drużyna oldbojów złożona z byłych zawodników Orła Kawęczyn. Zwycięzcą okazała się drużyna z Marcjanowa, a drugie miejsce przypadło ekipie z Kawęczyna. Po zakończeniu turnieju odbyła się część oficjalna obchodów podczas, której swoje przemówienie wygłosił Pan Prezes Edward Krawczyk przedstawiając w nim 20 lat funkcjonowania klubu. W dalszej części przedstawiciele Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na czele z Panem Prezesem Grzegorzem Pietrzakiem wręczyli piłkarzom, oraz działaczom naszego klubu odznaki KOZPN, oraz WZPN. Za osiągnięcia, zaangażowanie na rzecz rozwoju klubu postanowiono wyróżnić: Złotą Odznaką Honorową Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej – Tomasza Musiałowskiego i Krzysztofa Darula, Srebrną Odznaką Honorową Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej – Marka Raszewskiego, Karola Michalaka, Grzegorza Majdę, Szymona Woźniaka i Łukasza Górskiego, Złotą Odznaką Honorową Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Piotra Pasika, Łukasza Antczaka, Jakuba Galasa, Przemysława Przybylaka, Sylwestra Kasprzaka, Przemysława Kurzawę, Wiesława Osiewałę, Konrada Grzelaka, Srebrną Odznaką Honorową Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Zbigniewa Walaszczyka, Marcina Mazurka, Zdzisława Kowalczyka i Mariusza Purczyńskiego. Zarząd Gks Orzeł Kawęczyn podziękował, również  wszystkim sponsorom, samorządowcom i przyjaciołom klubu, którzy wspierali Orła przez 20 lat. Wyróżnieni zostali również trenerzy, którzy szkolili naszych piłkarzy przez cały okres funkcjonowania klubu. Na zakończenie był czas dla zaproszonych gości, którzy chętnie zabierali głos. Nie zabrakło również atrakcji jak chociażby pokazy zabytkowych pojazdów, dmuchane zamki dla dzieci, oraz poczęstunek.

Galeria zdjęć

xx-lecie-orla-kaweczyn-6476607.jpg xx-lecie-orla-kaweczyn-6476608.jpg xx-lecie-orla-kaweczyn-6476609.jpg

Lech Kozarzewek 0-1 Orzeł Kawęczyn