czwartek

Aktualności

Wysokie zwycięstwo z Osiekiem!

• autor: adminorzel1, 2017-10-16 10:40

W sobotnie popołudnie seniorzy Orła wybrali się do Łuczywna, gdzie swoje mecze w tej rundzie rozgrywa Gks Osiek Wielki. W spotkaniu wyjazdowym Orzeł musiał sobie radzić bez kilku zawodników. Zabrakło J.Galasa, W.Jasiaka i K.Grzelaka. Wobec takiej sytuacji szansę gry od pierwszych minut otrzymali Ł.Antczak(Bolo), oraz K.Jańczak, a także B.Drygała. Początek meczu był dość wyrównany, jednak tylko do 13 minuty. Na prowadzenie wyprowadził nas G.Majda. Kilka minut później dwójkowa akcja T.Kasierskiego i B.Drygały i mieliśmy 2-0 po strzale Bartka. Bramkę na 3-0 ponownie wypracował T.Kasierski, który świetnie urwał się na skrzydle, dośrodkował w pole karne, a akcję wykończył P.Kurzawa. Na 4-0 ponownie bramkę zdobył G.Majda. Do przerwy mecz w zasadzie był już rozstrzygnięty. W przerwie P.Przybylaka zastąpił D.Gidelski dla którego był to pierwszy występ od dłuższego czasu. Druga połowa była już mało emocjonująca. Orzeł nie narzucił swojego tempa gry i pozwolił Osiekowi rozgrywać piłkę. Bramkę na 5-0 z rzutu karnego zdobył G.Majda, który skompletował w ten sposób hat-tricka. Rywale odpowiedzieli jednym trafieniem, po błędzie naszej obrony, który wynikał z braku koncentracji.W końcówce spotkania na boisku pojawił się K.Gawron, dla którego był to debiut w drużynie seniorów w rozgrywkach ligowych. Dzięki zwycięstwu Orzeł utrzymał pozycję lidera, jednak już za tydzień pojedynek ze Zrywem Dąbie, który ma na swoim koncie tyle samo punktów. Miejmy nadzieję, ze za tydzień nasz zespół nadal będzie na pozycji lidera.

Skład: M.Janik-P.Przybylak-Ł.Antczak(Bolo)-M.Szymański-