wtorek

Aktualności

Zwycięstwo juniorów w Brudzewie!

• autor: adminorzel1, 2017-11-01 22:40

W dniu wczorajszym rundę jesienną zakończyli nasi Juniorzy Młodsi. Podopieczni Konrada Grzelaka w ostatnim meczu, którego stawką było II miejsce w tabeli pokonali na wyjeździe Kasztelanię Brudzew 1-0. Mecz rozpoczął się od przewagi Orła, jednak dobre okazję do strzelenia bramki zmarnowali K.Antczak, oraz K.Wróbel. Pod koniec pierwszej połowy zarysowała się przewaga Kasztelani, jednak strzały rywali głownie z dystansu bez problemu bronił W.Bronszewski. Do przerwy utrzymał się ...wynik 0-0. Po przerwie nadal Kasztelania utrzymywała się dłużej przy piłce, jednak nie potrafiła stworzyć zagrożenia pod bramką M.Filipiaka, który w przerwie zmienił W.Bronszewskiego. Bardzo dobrze spisywała się obrona dowodzona przez braci Ambroziaków. W 60 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Instynktem strzeleckim popisał się Jakub Jaroma, który wślizgiem uprzedził obrońcę gospodarzy i dobił strzał B.Kowalczyka. Była to trzecia bramka Kuby w tej rundzie, jednak najważniejsza, która dała naszemu zespołowi 3 punkty. Do końca wynik się nie zmienił i nasz zespół mógł cieszyć się ze zwycięstwa i II miejsca na zakończenie rundy jesiennej.

Skład: W.Bronszewski-K.Ambroziak-N.Ambroziak-B.Kowalczyk-